Zlín: +420 731 523 714

Eco obaly

Eco obaly v PrašaduJiž delší dobu jsme hledali ekologickou variantu krabiček a kelímků pro naše zákazníky, která by byla v souladu s životním prostředím a přitom dosahovala stejných vlastností jako klasický plast.

Našli jsme a tak jsme rádi, že od března budeme moci nahradit stávající plastové krabičky za nové, které nepředstavují ekologickou zátěž pro naši planetu.

Menubox

 vhodný do -15stC až do 220stC, biologicky rozložitelný (kompostovatelný) čistě přírodní materiál vyrobený z přírodní cukrové třtiny, vhodný do mikrovlnné trouby a mrazničky

Polévková miska

vyrobená z přírodní FSC celulózy nebo-li ECO papíru, vhodná do -20stC až do 85stC, biologicky rozložitelný (kompostovatelný) přírodní materiál, vhodný do mikrovlnné trouby a mrazničky. Víčko na polévkovou misku je vyrobeno z CPLA, neboli Bio plastu, materiál ekologicky přátelský k životnímu prostředí. Vhodné do mikrovlnné trouby a mrazničky.

Salátová miska

vyrobena z PLA nebo-li  Bio plastu, biologicky rozložitelná (kompostovatelná) z přírodního materiálu, vhodná do -20stC až do 40stC

Kelímky na freshe a smoothie

 vyrobeny z PLA, nebo-li Bio-plastu, vhodné do -20stC až di 40stC, biologicky rozložitelné (kompostovatelné), čistě přírodní materiál.

Informace o BIO materiálech

  • Vyrobeno čistě z přírodních zdrojů, ne plastu. Použité jsou znovu obnovitelné přírodní zdroje.
  • Méně kyslíku uhličitého
  • Recyklovatelné
  • Obnovitelné zdroje
  • Výrobky jsou certifikované k recyklaci biologickému rozložení.
  • Minimalizace odpadů a maximalizace účinnosti.

Otevřeno máme:

Pondělí-Pátek/ od 10:30 - 16:00 hod.
Sobota/ od 11:00 - 14:30 hod.

Zobrazit kontakt
Příbor