Zlín: +420 731 523 714

Eko obaly

Eco obaly v PrašaduDelší dobu jsme hledali ekologickou variantu krabiček a kelímků pro naše zákazníky, která by byla v souladu s ochranou životního prostředí a přitom dosahovala stejných vlastností jako klasický plast.

Našli jsme, a tak jsme rádi, že když už někdy není možné vyhnout se jednorázovým obalům, můžete použít takové, které představují menší ekologickou zátěž pro naši planetu než plasty. 

Menubox

Jedná se o biologicky rozložitelný (kompostovatelný) čistě přírodní materiál vyrobený z přírodní cukrové třtiny, vhodný do mikrovlnné trouby a mrazničky, a to při teplotách -15 °C až +220 °C.

Polévková miska

Vyrobená z přírodní FSC celulózy neboli EKO papíru, vhodná do -20 °C až do +85 °C. Jedná se o biologicky rozložitelný (kompostovatelný) přírodní materiál, vhodný do mikrovlnné trouby a mrazničky. Víčko na polévkovou misku je vyrobeno z CPLA, neboli bioplastu  materiálu ekologicky přátelského k životnímu prostředí.

Salátová miska

Vyrobena z PLA neboli  bioplastu, biologicky rozložitelná (kompostovatelná) z přírodního materiálu, vhodná do -20 °C až do +40 °C.

Kelímky na freshe a smoothie

Jsou vyrobeny z PLA neboli bioplastu, vhodné do -20 °C až do +40 °C, biologicky rozložitelné (kompostovatelné). Jedná se o čistě přírodní materiál.

Informace o BIO materiálech:

  • vyrobeny čistě z přírodních zdrojů, ne plastu, 
  • méně kyslíku uhličitého,
  • recyklovatelné,
  • obnovitelné zdroje,
  • výrobky jsou certifikované k recyklaci (biologickému rozložení),
  • minimalizace odpadů a maximalizace účinnosti.

Otevřeno máme:

Pondělí-Pátek: 10:30-15:00 hod.
Sobota: 11:00-14:30 hod.

Příbor